Pakowanie Warzyw

Venlo
Znalazłeś pracę? Zarejestruj się!

Zostań Pakowanie Warzyw w firmie Pakstation w Venlo w Holandii!

Opis pracy

Praca w branży magazynowania i sortowania owoców i warzyw!

Jeśli interesuje Cię praca w dynamicznym środowisku, gdzie możesz być częścią zespołu zajmującego się obróbką i sortowaniem świeżych produktów, to ta oferta jest dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Pakowanie, sortowanie, układanie owoców i warzyw
  • Przenoszenie produktów za pomocą wózka
  • Cięcie produktów zgodnie z wymaganiami
  • Czyszczenie maszyn i miejsca pracy
  • Segregacja odpadów

Wynagrodzenie: 13,27 euro brutto/ godzinę

Umiejętności językowe

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Informacje o zakwaterowaniu i transporcie (w tym bezpłatny transport do NL)

Oferujemy bezpłatny transport do Holandii.

Komfortowe zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych blisko pracy.

Zasiłek na opiekę zdrowotną & Ubezpieczenie

  • Dodatek do wynagrodzenia ZORGTOESLAG 123,00 euro/miesięcznie.
  • Każda osoba wyjeżdżająca do Holandii i pracująca dla nas jest ubezpieczona.

Loyalty Program

Specjalnie dla naszych  pracowników opracowaliśmy internetowy program lojalnościowy o nazwie Flexspecialists LOYALTY. Za każdą przepracowaną godzinę otrzymujesz punkty. Możesz je wykorzystać na własny rozwój  lub na relaks (zdrowie i rozrywka).

Dodatkowe informacje

Oferujemy również wsparcie polskojęzycznych koordynatorów w Holandii, transport do i z pracy, pomoc w założeniu numeru BSN (sofi), oraz zapewniamy prawidłowe i terminowe wypłaty wynagrodzenia (tygodniówki).

Powiązane

Zobacz więcej ofert pracy

Zbieranie zamȯwień

Breda
Pracownik magazynu

Oldenzaal

Bergen op Zoom

MM slash DD slash YYYY
Prawo jazdy
Drop files here or